Blog

ženy v kruhu

Ženské kruhy v uzavřené skupině

sdílení, důvěra, přátelství, ženská témata, pravidelná setkávání v bezpečném prostředí    přečíst více … Od roku 2022 jsem začala pořádat nový formát ženských kruhů v Hadci Králové. Jedná se o pravidelná setkávání ve stejné skupině žen. V kruhu společně usedáme 1x za 14 dní a většinou se sejdeme 5 x v daném cyklu, kdy… Číst dále »Ženské kruhy v uzavřené skupině

Rituál před porodem

Jak v sobě najít klid před porodem?

Těhotenství je jedno z nejkřehčích období v životě ženy. Někdy plné neovladatelných emocí, měnícího se těla, chystání se na jednu z největších životních změn.
Ať už jste těhotná poprvé nebo po několikáté – vždy je to jedinečné. Pro to, aby porod proběhl co nejpřirozeněji, je nejdůležitější, aby se žena cítila v bezpečí. Aby měla důvěru v porodní poces.

Jak vypadají Rebozo šátky

Rituál zavinování po porodu (zavírání kostí, rebozo rituál)

Poporodní zavinutí je završení celé iniciace přerodu ženy v matku. Během rituálu zavinování je nejdříve opečována duše ženy, kdy je téměř neomezený čas na to, aby žena převyprávěla svůj porodní příběh. V druhé části dostává prostor tělo a začínáme technikou rebozo, kdy několika šátky postupně uvolňuji jednotlivé části těla ženy. V druhé části dostává prostor tělo a začínáme technikou rebozo, kdy několika šátky postupně uvolňuji jednotlivé části těla ženy.