Svatební rituál

Propojení. Vědomý vstup do nové životní fáze. Hluboký prožitek, ke kterému se budete celý život vracet.

Svatební rituál

Svatební obřad – rituál

Cítíte, že chcete svou svatbu prožít jako opravdu výjimečný den, který vám bude kotvou a vzpomínkou do dalších let společného života?

Potřebujete cítit, že svatební řeč oddávajícího je skutečně o vás, že svatební rituál či obřad, je opravdu to „vaše“ na míru vašim osobnostem, vašemu vztahu?

Co když váš svatební rituál může mít podobu, o které sníte?

Chystáte svatbu a někdy vás napadá:

Prostředí pro svatební rituál
Svatební obřad

SVATEBNÍ RITUÁL

Svatební rituál na míru vám nabízí:

  • Přejít vědoměji do nové etapy společného života
  • Prostor a čas si životní změnu uvědomit a prožít
  • Říci ano vašemu vztahu za plné podpory a pozornosti všech zúčastněných

Svatební rituál tvořím zcela na míru každému páru. Předchází mu několik osobních setkání, kde si ujasníte své záměry, a s čím do partnerského svazku vstupujete.

Probereme možnosti, jak by mohl svatební obřad vypadat a co budete chtít zařadit za kroky, které jsou pro vás důležité. Kroky rituálu, které pro vás budou podporující, naplňující, nezapomenutelné.

Svatební rituál je možné propojit s klasických úředním obřadem nebo je možno ho provést zcela odděleně, vše je na domluvě.


Svatební rituál - reference

„Jsme moc rádi, že jsme do toho s tebou šli. Moc se nám to líbilo. Byli jsme spokojení s tím, že nás neoddával jenom starosta…ale prostě to, jak jsme to měli s tebou, tak to bylo po našem, a byli jsme s tím takhle moc moc spokojení.“
K+M

Když mě poprvé kontaktujete:

Příprava svatebního rituálu
Rituální dekorace

Cena svatebního rituálu

  • Cena: 15 000,- Kč

Cena zahrnuje vše výše zmíněné včetně schůzek před rituálem (počítejte minimálně 3 setkání).
V ceně jsou i potřebné propriety k rituálu, které běžně využívám. Pokud by bylo potřeba něco speciálního, domluvíme se.
V případě větší vzdálenosti od Hradce Králové, připočítávám cestovné.

Místo konání svatebního obřadu

Je zcela na vás, jaké místo je vašemu srdci blízké, a kde budete chtít být oddáni. Nádherné jsou svatební obřady venku, ale i vnitřní svatby mají své kouzlo.

Prostředí svatebního rituálu
Svatební slib - rituální obřad

Jak probíhá svatební obřad

Jednotlivé kroky svatebního rituálu naplánujeme společně na základě vašich přání a tužeb. Jediné, co zahrnuji vždy, je zahájení a zakončení rituálu.
Co bude mezi tím, je na vás 😉

Když budete chtít, mám pro vás spousty tipů, co můžete do svatební ceremonie zařadit, a vy jen vyberete, jestli je to „to pravé“. Někdy si to sedá déle. Může se stát, že po pár schůzkách se mnou dojdete k tomu, že něco, co jste původně chtěli, vlastně už nechcete. A je to v pořádku.
Postupně odhalujeme, co jsou opravdu vaše vlastní přání a záměry ze srdce (ne přání příbuzných, společenské zvyklosti atd…).


Svatební rituál - reference - ilustrativní foto

„Děkujeme, že si do toho šla s námi. Bylo to pro nás fajn a jsme hrozně rádi, že jsme tohle udělali, protože to bylo něco jedinečného, výjimečného pro nás a moc se nám to líbilo od začátku do konce.“ 
MaK